Choć bez niespodzianki to z wielkim sukcesem polskiego piłkarza na koncie zakończył się mecz Bayernu Monachium i Tigres UANL podczas finału Klubowych Mistrzostw Świata.

Mimo tego, że klub z Meksyku pokazał najlepiej, co potrafi to nie był w stanie obronić się przed naporem Bawarczyków. Mimo tego, że gola w spotkaniu nie strzelił Lewandowski, a Benjamin Pavard to polski piłkarz może śmiało tytułować się Mistrzem Świata.

Wielki sukces Roberta Lewandowskiego! Bayern Monachium został Klubowym Mistrzem Świata

Kibice mogli być jednak mocno zaskoczeni początkiem spotkania, gdyż prym wiedli piłkarze klubu Tigres. Bayern starał się bardziej obserwować taktykę Meksykanów, jednak wkrótce piłka była już po stronie Bawarczyków.

Jak informuje serwis Sport SE, Bawarczycy atakowali bramkę przeciwnika często, jednak gol Kimmicha nie została uznana po analizie VAR, gdzie wyszło, że absorbujący uwagę bramkarza Robert Lewandowski znajdował się na pozycji spalonej.

Sytuacja uległa pewnej zmianie w drugiej połowie, gdyż natarcie Bayernu było coraz większe, a Tigres mieli naprawdę niewiele szans no choćby podejście pod bramkę Neuera.

Cierpliwość Bayernu dała owoce, gdyż w 59. minucie Kimmich dośrodkował w pole karne, do piłki podszedł Lewandowski, ale nie udało się oddać skutecznego strzału. ta sztuka wyszła jednak Pavardowi, który wykorzystał okazję. To dało Bayernowi prowadzenie 1:0.

Lewandowski zszedł z boiska w 74. minucie, gdy na boisku zastąpił go Choupo-Moting. Bayern pokonał Tigres 1:0 i zdobył 6. trofeum w ciągu zaledwie roku!

Jak informował portal “Kraj”:     DONALD TRUMP MA WIELKIE PROBLEMY? BYŁY PREZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH MUSIAŁ LICZYĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO ZACHOWANIA

Przypomnij sobie:     JUŻ NIEBAWEM SZCZEPIENIA MOGĄ OKAZAĆ SIĘ NIESKUTECZNE? ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA OBAWIA SIĘ O TO, JAK GROŹNE OKAŻĄ SIĘ NOWE MUTACJE KORONAWIRUSA

Portal “Kraj” pisał również:     ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH TONIE WE WNIOSKACH DO ROZPATRZENIA! POLACY DOMAGAJĄ SIĘ PONOWNEGO ROZLICZENIA ICH EMERYTUR

Pisaliśmy także o:     JAKIM MAJĄTKIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ MARIUSZ PUDZIANOWSKI? DO MEDIÓW TRAFIŁY KONKRETNE INFORMACJE. WIELKA SUMA PIENIĘDZY