Jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że w każdą zimę ogromnych sportowych emocji dostarczają nam nasi skoczkowie narciarscy! Okazuje się jednak, że na ogromne uznanie zasługują także nasze biegaczki!

Niesamowite wyniki!

Jak informuje portal Sportowe Fakty mamy powody do radości! Nasze zawodniczki zajęły bardzo wysokie miejsca na mistrzostwach świata juniorów w sprincie techniką klasyczną. Złoty medal zdobyła dla nas Monika Skinder, natomiast Karolina Kaleta uplasowała się na bardzo dobrym, trzecim miejscu!

Monika Skinder po prostu zmiażdżyła swoich przeciwników! Pierwszą pozycję utrzymała od samego początku, do końca finału. Finalnie zajęła pierwsze miejsce z czasem 2:33,24. W pocie czoła walczyła także Karolina Kaleta, która ostatecznie nieznacznie przegrała ze Szwedką, Moą Hansson. Szwedka zajęła drugie miejsce z czasem 2:33,95, natomiast Karolina Kaleta zajęla trzecie miejsce z czasem 2:33,97.

Adam Małysz nie krył radości!

- Brawo Monika Skinder! Nasza narciarka zdobyła złoty medal mistrzostw świata juniorów w sprincie techniką klasyczną! Na trzecim miejscu zawody w Vuokatti ukończyła kolejna Polka Karolina Kaleta! Gratulacje dla dziewczyn i ich sztabów szkoleniowych – cieszył się z sukcesu Polek, sam Adam Małysz.

Warto zaznaczyć, że dla Moniki Skinder to już drugi tak duży sukces. W 2019 roku narciarka zdobyła bowiem srebro. Natomiast Karolina Kaleta może cieszyć się ze swojego pierwszego niebywałego osiągnięcia! Gratulujemy!

Jak informował portal "Kraj":  STOIMY U PROGU KOŃCA ŚWIATA? CZY ŚW. MALACHIASZ NIE MYLIŁ SIĘ, CO DO SWOJEJ PRZEPOWIEDNI NA TEMAT OSTATNIEGO PAPIEŻA

Przypomnij sobie:    PROGNOZA POGODY NA POCZĄTEK TYGODNIA TO WIELKIE OSTRZEŻENIE DLA POLAKÓW. METEOROLODZY Z IMGW PRZESTRZEGAJĄ PRZED NIEROZWAGĄ. BĘDZIE EKSTREMALNIE

Portal "Kraj" pisał również:    PODCZAS FINAŁU „THE VOICE SENIOR” POJAWIŁ SIĘ JACEK KURSKI. JAK NA OBECNOŚĆ SZEFA TVP ZAREAGOWAŁ ANDRZEJ PIASECZNY? MINA GWIAZDORA MÓWI SAMA ZA SIEBIE

Pisaliśmy również o:     WYCISKAJĄCE ŁZY WSPOMNIENIE WNUCZKI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. SŁOWA I ZDJĘCIA PORUSZAJĄ DO GŁĘBI. WIELKA MIŁOŚĆ KOBIETY MIMO ODLEGŁOŚCI